Iskolánk

imageIskolánk a régi kastélyparkban, gyönyörű környezetben helyezkedik el a falu közepén. Az árnyas fák alatt 4 sportpálya várja a mozogni vágyókat.
Tantermeink jól felszereltek, 7 interaktív tantermi modul segíti a hatékony munkát.
Az alsósoknak saját osztálytermük van, a felsősök szaktantermi rendszerben tanulnak. Az alsó tagozatos tanító nénik 1-4. osztályig nevelik tanítványaikat. Az oktatás-nevelés egész napos rendszerben folyik. A felső tagozaton 5-8. osztályig kíséri a tanulókat egy osztályfőnök, de a tanítás már szaktanári rendszerben történik.
Figyelünk a gyengébben haladók felzárkóztatására és a tehetségek kibontakoztatására is. Alsó tagozaton egész napos iskolában ezt fejlesztő és tehetséggondozó foglalkozások keretében biztosítjuk. Felső tagozaton a délutáni felkészülést napközis és tanulószobai csoportban.
Rossz idő esetén a tornaterem kínál sportolási lehetőséget. Az olvasni vágyókat 14000 kötetes könyvtárunk várja. Számítástechnika termünk 28 modern géppel van felszerelve. Iskolai konyhánkon napi háromszori étkezést biztosítunk.

pix

Linkek